Vlčata

Pravidla- vlastnictví a příprava na vlčata

17. května 2011 v 15:11
Aby jste věděli, nejde si prostě říct, jsem těhotná. Samozřejmě myslím jako vlk. I v této hře je mít vlčátka a vůbec, příprava na vlčátka docela náročná. A máme tady i seznam. Až doteď jsme vlčátka měly prostě jak se nám zachtělo. Takže, teď bychom tady zavedly takový malý řád, kterým by se vlčice ,když bude chtít mít vlčátka, měla řídit.


Pravidla vašich vlčat:
1.Vlčice s vlkem nějak usí naznačit či dát najevo, že se spárovali a že proběhlo připuštění. Třeba napsat to do knihy, cokoliv. Např. tam napsat: Připuštěníí Prostě říct to.
2.Od té doby, co to bude napsané v knize se bude počítat 20 dní. To bude doba těhotenství vaší vlčice. Vlčice nebude moct nijak: Běhat, závodit. a tak podobně.
3.Den přicházení vlčat na svět vždy bude napsán u vlčice. U porodu vždy musí být tatínek. Mělo by to být v jeskyni.
4.Jakmile přijdou vlčátka na svět hned přeskočíme tu část jak jsou vlčátka slepá.
5.Maximální počet vlčátek musí být 5
6.Alespoň 2 vlčátka musí být podobna rodičům.
7.Vlčátko nemůže být bez otce.
8.Vlčátko se od maminky nesmí hnout dokud nebude staré min 2 měsíce. Potom přestane pít mlíčko a malinko vyroste. Bude ve druhém stádiu.
9.Po době 3. měsíce se vlčátko stává samostatným vlkem. Může se vydat jinam, do jiné smečky, prát se se staršími vlky, a bude hrát jako každý normální vlk. Získávat hodnosti,...
10.Vlčátko hned ze začátku nemůže mít magii a živel. Jen malinké projevy. Zapojte fantazii a nějaký zábavný projev magie napište ke svému vlčatu :D

Všechna vlčata ve smečce

17. května 2011 v 13:47
Vlčata:

Taliane:

16.5. 2011 Annie- Je milá, svá, hodně srandovní. Ráda si hraje, nebo se vozí na něcí noze. Samozřejmě si taky nenechá ujít žužlání maminčinýho ocásku.


16.5. 2011 Diablo- Klidný, někdy ale i škodolibý ke svým sestřičkám. Rád spinká anebo žužlá něší ucho či ocas. Kdyby pod vámi proběhla malá černá krysa, vězte, je to Diablo...16.5. 2011 Alsys- Je úplně stejná jako její sestřička. Nenechá si ujít maminčino mlíčko anebo její ucho či ocas. Vození na Shiraniných, to především, ale i na jinch tlapách je její milovaná věc.

Shiran:
březí
 
 

Reklama