Pravidla- vlastnictví a příprava na vlčata

17. května 2011 v 15:11 |  Vlčata
Aby jste věděli, nejde si prostě říct, jsem těhotná. Samozřejmě myslím jako vlk. I v této hře je mít vlčátka a vůbec, příprava na vlčátka docela náročná. A máme tady i seznam. Až doteď jsme vlčátka měly prostě jak se nám zachtělo. Takže, teď bychom tady zavedly takový malý řád, kterým by se vlčice ,když bude chtít mít vlčátka, měla řídit.


Pravidla vašich vlčat:
1.Vlčice s vlkem nějak usí naznačit či dát najevo, že se spárovali a že proběhlo připuštění. Třeba napsat to do knihy, cokoliv. Např. tam napsat: Připuštěníí Prostě říct to.
2.Od té doby, co to bude napsané v knize se bude počítat 20 dní. To bude doba těhotenství vaší vlčice. Vlčice nebude moct nijak: Běhat, závodit. a tak podobně.
3.Den přicházení vlčat na svět vždy bude napsán u vlčice. U porodu vždy musí být tatínek. Mělo by to být v jeskyni.
4.Jakmile přijdou vlčátka na svět hned přeskočíme tu část jak jsou vlčátka slepá.
5.Maximální počet vlčátek musí být 5
6.Alespoň 2 vlčátka musí být podobna rodičům.
7.Vlčátko nemůže být bez otce.
8.Vlčátko se od maminky nesmí hnout dokud nebude staré min 2 měsíce. Potom přestane pít mlíčko a malinko vyroste. Bude ve druhém stádiu.
9.Po době 3. měsíce se vlčátko stává samostatným vlkem. Může se vydat jinam, do jiné smečky, prát se se staršími vlky, a bude hrát jako každý normální vlk. Získávat hodnosti,...
10.Vlčátko hned ze začátku nemůže mít magii a živel. Jen malinké projevy. Zapojte fantazii a nějaký zábavný projev magie napište ke svému vlčatu :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Já | 21. července 2012 v 12:20 | Reagovat

Neříká se, že jsou vlci těhotní, ale březí! :-D
To by měl vědět každý, kdo má rád vlky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama